Vobler DUO Realis Rozante Shad 57MR 5.7cm/4.8g, culoare Mat Tiger
Comenzi telefonice 031 433 44 44
Indisponibil
Detalii Vobler DUO Realis Rozante Shad 57MR 5.7cm/4.8g, culoare Mat Tiger
DUO Realis Rozante Shad este un vobler de tip suspending, conceput pentru a face fata presiunii ridicate din zonele de pescuit aglomerate. Cu designul sau distinctiv, DUO Realis Rozante Shad atrage imediat atentia pradatorilor, iar barbeta sa special conceputa ajuta la prevenirea agatarii, asigurand o navigare lina chiar si prin vegetatia densa din apa. Echipat cu 3 bile din otel, produce sunete atragatoare si miscari de darting irezistibile, provocand raspunsuri instinctive din partea pestilor.
Acest produs DUO beneficiaza de ani de cercetare si dezvoltare, oferind o aruncare precisa si performante fiabile in diverse conditii de pescuit. Cu ancorele sale nr. 10 foarte ascutite, si capacitatea de a opera la adancimi intre 1.5 si 2 metri, acest vobler suspending are dimensiunile ideale pentru a atrage chiar si cele mai precaute specii de pesti.
Caracteristici:
- Actiune pe flancuri;
- Suspending;
- Ancore ascutie nr.10;
- Bile otel.
Specificatii:
- Lungime: 5.7cm;
- Greutate: 4.8g;
- Adancime evolutie: 1.5-2m;
- Culoare: Mat Tiger.
Specificatii Vobler DUO Realis Rozante Shad 57MR 5.7cm/4.8g, culoare Mat Tiger
| Lungime naluci | 4-5 cm |
|---|---|
| Categorie voblere | Crankbaits, minnows, jerkbaits |
| Tip voblere | Suspending |
| Cu bile | Nu |
| Adancime maxima evolutie | 1 m |
| Greutate naluci | 4-5 g |
| Model voblere | Realis Rozante Shad |
| Producator | DUO |
Intrebarile clientilor
Intrebari:0
Vezi informatii despre transport si livrare, modalitati de plata, conditii de retur si locatie magazin.




















