Mouse BlackBay BlackBug 21cm/85g, culoare Galaxy Roach
Producator
SKU
5391546363434
Comenzi telefonice 031 433 44 44
200,00LEI
Stoc Furnizor
Livrare GRATUITA de la 600 LEI
Livrare la EASYBOX
Retur GRATUIT in 30 de zile
Posibilitate RATE la plata cu cardul prin Alpha Bank, Card Avantaj, Star BT, Garanti Bank, BRD
Ridicare personala din Bucuresti, Strd. Progresului 134-138, Magazin de peste 700mp
Comanda telefonic la 031 4334444
Cumpara ACUM, platesti mai tarziu prin:
Detalii Mouse BlackBay BlackBug 21cm/85g, culoare Galaxy Roach
Specificatii Mouse BlackBay BlackBug 21cm/85g, culoare Galaxy Roach
| Lungime naluci | Peste 20 cm |
|---|---|
| Categorie voblere | Nespecificat |
| Tip voblere | Sinking |
| Cu bile | Nu |
| Adancime maxima evolutie | 1 m |
| Greutate naluci | Peste 70 g |
| Model voblere | BlackBug |
| Producator | Blackbay |
Intrebarile clientilor
Intrebari:0
Vezi informatii despre transport si livrare, modalitati de plata, conditii de retur si locatie magazin.
Alte produse din aceeasi categorie
Cele mai vandute produse din aceasta categorie




















